Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

Міжнародна конференція з репродуктології

2017-12-04
 
За ініціативи клініки «Надія» 2 грудня у Києві відбулась міжнародна конференція «Сучасна репродуктологія: від наукових відкриттів до практичних впроваджень». Серед спікерів – експерти з репродуктивної медицини, чиї імена завдяки медичним та науковим досягненням відомі у всьому світі.
  
Відкрив конференцію Казухіро Кавамура, асоційований професор кафедри акушерства та гінекології медичної школи університету м. Акіта (Японія), директор Центру репродукції та безпліддя медичної школи університету Св. Маріанни.
 
Пан Кавамура є автором нової методики лікування передчасної недостатності яєчників, а саме активації сплячих фолікулів, тож його виступ був присвячений методиці активації тканини яєчників ін вітро.
  
У свою чергу, про досвід першої спроби ін вітро активації яєчника в Україні розповіла кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог пологового будинку «Лелека» Яна Гончарова.
 
Про гіпертензивні розлади у вагітних, групи ризику, особливості ведення вагітності після застосування допоміжних репродуктивних технологій, сучасні стратегії профілактики та лікування розповідав старший лікар медичного центру «Шеба» Ізраель Гендлер (Ізраїль).
 
Алан Торнгіл, експерт з Великобританії, доповідав про роль ендометрію, його клітинний склад, різні види патології, застосування стовбурових клітин для відновлення ендометрію.
 
Ірина Олександрівна Судома, доктор медичних наук, професор, науковий директор клініки репродуктивної медицини «Надія» ділилась з колегами результатами лікування гіпоплазії ендометрію аутологічними стовбуровими клітинами.
 
 
Блок про нуклеарний перенос відкрив Джон Занг, засновник і медичний директор Центру лікування безпліддя «New Hope» з Нью-Йорка. Він розповідав про те, як у 2015 р. застосував техніку перенесення веретена поділу, в результаті чого у квітні 2016 р. у пацієнтки доктора Занга народився здоровий хлопчик.
 
Директор клініки репродуктивної медицини «Надія» Валерій Дмитрович Зукін та ембріолог клініки Павло Мазур  доповідали про власний досвід нуклеарного переносу, завдяки якому 34-річна жінка, яка страждала  безпліддям більше 15 років, у січні 2017 року народила здорову, генетично свою дитину. 
 
Продовжив конференцію  професор Аріель Гурвіц з Ізраїлю з доповіддю про контраверсійні питання передімплантаційного генетичного скринінгу.
 
З темою передімплантаційного генетичного скринінгу виступив на конференції медичний директор клініки репродуктивної медицини «Надія» Віктор Вікторович Веселовський.
 
К. мед. н. лікар-репродуктолог Юлія Маслій завершила блок доповідей конференції, розповідаючи про досвід накопичення ембріонів у клініці «Надія».