Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

PCR-діагностика

Полімеразна ланцюгова реакція - це метод, заснований на багаторазовому виборчому копіюванні певної ділянки ДНК за допомогою ферментів в штучних умовах (in vitro). При цьому відбувається копіювання тільки тієї ділянки, яка задовольняє заданим умовам, і тільки в тому випадку, якщо він присутній в досліджуваному зразку.

ПЛР-діагностика застосовується виключно у випадках носійства моногенной патології (муковісцидоз, фенілкетонурія, спінальна м'язова атрофія, хорея Гентингтона, туговухість, мутації генів BRCA, середземноморська лихоманка, полікістоз нирок та багато іншого), а також для відбору резус або HLA-сумісних ембріонів.

Процедура передімплантаційної PCR -діагностики дозволяє відібрати ембріон, який не буде носієм мутації, ніж перервати сімейне спадкування захворювання і народити здорову дитину.

Для проведення діагностики необхідно, щоб носійство сімейної мутації було попередньо підтверджено методами ДНК-діагностики.

Важливо розуміти, що кожен метод має свої показання та обмеження. Наші лікарі нададуть Вам вичерпну інформацію про стан Вашого здоров'я та визначать доцільність застосування конкретної тактики передімплантаційної діагностики. Остаточне рішення завжди залишається за Вами, і ми будемо раді, якщо Ви виявите бажання обговорити будь-які аспекти передімплантаційної діагностики з нашими фахівцями.