Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

FISH-діагностика

Флуоресцентна гібридизація in situ, або метод FISH (англ. fluorescence in situ hybridization - FISH), - цитогенетичний метод, який застосовують для детекції та визначення положення специфічної послідовності ДНК на метафазних хромосомах або в інтерфазних ядрах in situ. Метод FISH використовують в передімплантаційній, пренатальній та постнатальній генетичній діагностики.

У передімплантаційній діагностиці метод FISH застосовують для визначення статі ембріонів, скринінгу анеуплоідіі ембріонів по 9 хромосомами (13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, X і Y) у пацієнток віком понад 38-40 років, носіїв хромосомних перебудов з очікуваним мінімальним розміром незбалансованих порушень до 2-5 млн. пар нуклеотидів (залежно від розташування перебудови).

Важливо розуміти, що кожен метод має свої показання та обмеження. Наші лікарі нададуть Вам вичерпну інформацію про стан Вашого здоров'я та визначать доцільність застосування конкретної тактики передімплантаційної діагностики. Остаточне рішення завжди залишається за Вами, і ми будемо раді, якщо Ви виявите бажання обговорити будь-які аспекти передімплантаційної діагностики з нашими фахівцями.