Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

Чому обирають нас?

7 аргументів на користь звернення у клініку «Надія»

 

Гарантія результату

«Надія» - єдина у світі клініка, яка повертає всю суму оплати за лікування та медикаменти, якщо вагітність не наступила (програма «Результативна»). Так би мовити, пацієнти проводять «пробне» лікування безкоштовно, а платять лише за результат!

Клініка має стабільно успішні результати лікування завдяки  професіоналізму фахівців та використанню висококласного обладнання. Саме ці чинники дозволяють впевнено брати на себе відповідальність за Ваше здоров'я та гарантувати лише позитивний результат.

Новітні технології

Клініка «Надія» використовує всі найсучасніші методи, що застосовуються в допоміжних репродуктивних технологіях у світовій практиці:

У клініці постійно впроваджуються інноваційні технології. Ми інвестуємо в обладнання та навчання колективу, постійно працюємо над збільшенням ефективності лікування наших пацієнтів.

Висока ефективність

Ми - єдині серед клінік СНД пропонуємо програму «Перенесення одного ембріона», що дозволяє досягти високої частоти настання вагітності за відсутності ризику багатоплідності і пов'язаних із цим ускладнень вагітності та пологів.

У програмі використовується ембріоскопія - сучасний метод відбору ембріонів, за допомогою якого нам вдалося досягти високих результатів без ризику багатоплідності.

Стабільні результати

Після лікування в клініці «Надія» народилися понад 4800 дітей у громадян з 34 країн світу!

Про якість наших послуг знають далеко за межами України. Клініка має колосальний позитивний досвід щодо лікування пацієнтів з найбільш безнадійними випадками!

Індивідуальний підхід

У клініці «Надія» на основі багаторічного досвіду розроблено велику кількість програм щодо лікування безплідності методами ДРТ. Щороку з'являються нові програми.

Ми постійно працюємо над зростанням доступності висококваліфікованої медичної допомоги. Кожен пацієнт знайде для себе найкращий варіант відповідно до вартості та ефективності!

Комплексне обслуговування

У клініці «Надія» ми пропонуємо Вам комплексне медичне обслуговування:

    жіноча консультація - спостереження вагітності до пологів;
    відділення медицини плода - повний комплекс допологової діагностики.

Клініка надає високоякісну, комплексну медичну допомогу - від первинного обстеження аж до настання пологів.

Визнання пацієнтів

Згідно з опитуванням наших пацієнтів, 96% рекомендують клініку "Надія" своїм близьким і знайомим.

Клініка забезпечує високий рівень медичної допомоги та парамедичного сервісу, що відповідає побажанням найвимогливіших пацієнтів.