Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

Ефективність лікування

Пропонуємо Вашій увазі повний звіт про результати лікування безпліддя в клініці "Надія" за 2017 рік - Заватнажити pdf-файл
    
Під ефективністю лікування безпліддя методами ДРТ зазвичай розуміють частоту настання вагітності (ЧНВ), виражену у відсотках.

ЧНВ – це частка повних лікувальних циклів, що завершилися клінічною вагітністю. ЧНВ може розраховуватися за визначений період або для певної групи пацієнтів.

Повний лікувальний цикл – розпочатий цикл, що завершився переносом ембріонів у порожнину матки (маткової труби).

Клінічні вагітності, маткові та ектопічні, – це випадки візуалізації при ультразвуковому дослідженні як мінімум одного плідного яйця через 4 тижні після перенесення ембріонів(а) або підтвердження гістологічним дослідженням.

Випадки багатоплідності або гетеротопічної (розташування плодового яйця одночасно в порожнині матки і поза нею) вагітності вважаються однією клінічною вагітністю. Біохімічна вагітність, яка під час УЗД не підтвердилася, не враховується.

Багатоплідність характеризується як вагітність, за якої візуалізувалися два і більше плодових яйця на терміні 6 і більше тижнів гестації.

Джерела, за допомогою яких можна ознайомитися з публікаціями, присвяченими ефективності лікування методами ДРТ:
  1. Українська асоціація репродуктивної медицини (УАРМ):
  2. Європейська асоціація репродуктологів і ембріологів (ESHRE), враховуючи дані по Україні:
  3. (Американська) Асоціація ДРТ (SАRТ):