Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

Про клініку

Клініка репродуктивної медицини "Надія" створена з метою дарувати людям щастя.
Наш колектив здійснює цю благородну місію за допомогою сучасних методів допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) та допологової діагностики.

Клініка розпочала роботу в червні 2006 року, проте наші провідні фахівці працюють в галузі репродуктивної медицини вже понад 10-15 років. За цей час народилися тисячі дітей в сім'ях зі, здавалося, найбезнадійнішими формами безпліддя. Створюючи нову клініку, ми реалізували найкращі результати з нашого багаторічного досвіду.Згідно результатів нашого дослідження рівня задоволеності послугами клініки, 96% пацієнтів клініки "Надія" рекомендують заклад своїм знайомим.Клініка ЕКЗ «Надія» у своїй роботі орієнтується в першу чергу на інноваційність, прогресивні технології, забезпечення максимальної ефективності процедур та індивідуальний підхід. Крім досвідчених і талановитих репродуктологів, в нашій клініці працюють лікарі-ембріологи, генетики, акушери-гінекологи, медсестри та адміністративний персонал.

Ми прагнемо досягнути не лише успішного лікування пари, а й створити максимально комфортні психологічні умови. Зусилля фахівців клініки ЕКЗ «Надія» спрямовані на довгоочікуваний для усіх результат - успішне завершення циклу екстракорпорального запліднення.

Також особливу увагу варто звернути на жіночу консультацію клініки «Надія», адже ЕКЗ-вагітність має підвищені ризики порівняно з вагітністю, що настала природним шляхом. ЕКЗ-вагітність вимагає своєчасної здачі аналізів, ретельного проведення всіх необхідних обстежень. У жіночій консультації клініки «Надія» працюють фахівці, які мають великий досвід спостереження такого виду вагітності.

Для зручності пацієнтів клініка «Надія» пропонує різні за термінами пакети спостереження вагітності.