Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

Захищена вагітність

Шановні майбутні мами,
Вашій увазі інформація про новий страховий продукт - поліс «Захищена вагітність»
   

Що таке страховий поліс «Захищена вагітність»? 

Страхова компанія UPSK разом з пологовим будинком «Лелека» та клінікою репродуктивної медицини «Надія» створили спеціальний страховий поліс «Захищена вагітність», який передбачає покриття медичних витрат,  пов’язаних  з вагітністю, в  тому числі передчасні пологи. 

Страховий поліс  «Захищена вагітність» - це індивідуальна страховка для вагітних, яка поєднує в собі ексклюзивне страхове покриття і оптимальну вартість страховки. 

 «Захищена вагітність» - це ваша особиста гарантія отримання кваліфікованої медичної допомоги на базі пологового будинку «Лелека» у разі виникнення ускладнень під час вагітності.

Кому потрібна ця страховка?

Ми рекомендуємо придбати страховий поліс «Захищена вагітність» кожній жінці з 6-го по 12-й тиждень вагітності, незалежно від місця обліку своєї вагітності. 

Адже медична допомога може знадобитися мамі чи майбутньому  малюку несподівано. І хоч думати про складні випадки не хочеться, проте варто застрахувати такі ризики, щоб ваша вагітність протікала максимально спокійно і захищено. 

Які ризики покриває страховка?

Страховий поліс «Захищена вагітність» покриває наступні  медичні витрати: 
•    Внутрішньозамінне переливання крові (при резус-конфлікті у матері та плода)
•    Комплексна допомога вагітній при синдромі близнюкового перетікання, включаючи оперативне втручання за допомогою фетоскопії, подальше лікування, спостереження вагітності та пологи в палаті "Стандарт"
•    Передчасні пологи (з 22 по 28 тиждень вагітності) та інтенсивна терапія новонароджених дітей
•    Передчасні пологи (з 29 по 32 тиждень вагітності) та інтенсивна терапія новонароджених дітей
•    Штучне переривання вагітності – виключно за медичними показаннями
•    Перебування в стаціонарі відділення патології вагітності (2 дні) у випадку загрози вагітності ( з 22 по 32 тиждень вагітності)

Яка вартість страхового полісу? 

Вартість страхового полісу «Захищена вагітність» становить 2 000 гривень при одноплідній вагітності (не через ЕКЗ) та 2 700 гривень при багатоплідній вагітності (та/або через ЕКЗ).
 

Як діє дана страховка? 

Страховий поліс «Захищена вагітність» можна придбати з 6-го по 12-й тиждень вагітності. Страхування медичних витрат  згідно програми «Захищена вагітність»  розпочинається через 4 тижні з моменту  оформлення  страхового полісу і діє  до 32 тижня вагітності.

У разі настання страхового випадку (при виявленні станів патології вагітності) вам потрібно буде тільки підписати згоду на отримання медичних послуг та заяву на виплату. Таким чином  ви отримаєте необхідну медичну допомогу, а фінансові питання, стосовно компенсації медичних витрат  узгоджуються між  страхова компанією  та пологовим будинок «Лелека».
 

На яку суму виплат я можу розраховувати в разі настання страхового полісу?

Максимальні  виплати за страховим полісом «Захищена вагітність» становлять 429 тисяч гривень у разі настання передчасних пологів (з 22 по 28 тиждень вагітності) і розподіляється наступним чином:
•    вартість пологів  - 30 000,00 грн., інтенсивна терапія передчасно народжених дітей з 1 по 14 добу  становить -18 000,00 грн. за добу перебування, з 15 по 28 добу – 10 500,00 грн. за добу перебування, максимальний період перебування  в блоці інтенсивної терапії новонароджених - 28 днів.
 
Звертаємо вашу увагу на те, що виплати отримує медичний заклад, який надає медичну допомогу застрахованій жінці. 

Загалом даною програмою передбачені наступні компенсації: 
•    Внутрішньозамінне переливання крові (при резус-конфлікті у матері та плода) - 150 000 грн
•    Комплексна допомога вагітній при синдромі близнюкового перетікання, включаючи оперативне втручання за допомогою фетоскопії, подальше лікування, спостереження вагітності та пологи в палаті "Стандарт" -  150 000 грн
•    Передчасні пологи (з 22 по 28 тиждень вагітності) та інтенсивна терапія новонароджених дітей - 429 000 грн. і розподіляється наступним чином:
•     вартість пологів  - 30 000,00 грн., інтенсивна терапія передчасно народжених дітей з 1 по 14 добу  становить -18 000,00 грн. за добу перебування, з 15 по 28 добу – 10 500,00 грн. за добу перебування, максимальний період перебування  в блоці інтенсивної терапії новонароджених - 28 днів.
•    Передчасні пологи (з 29 по 32 тиждень вагітності) та інтенсивна терапія новонароджених дітей - 401 000 грн. . і розподіляється наступним чином:
вартість пологів - 30 000,00 грн., інтенсивна терапія передчасно народжених дітей з 1 по 14 днів становить - 16 000,00 грн. за добу перебування, з 15 по 28 день – 10 500,00 грн. за добу перебування, максимальний період перебування в блоці інтенсивної терапії новонароджених - 28 днів.
•    Штучне переривання вагітності – виключно за медичними показаннями - 13 670 грн
•    Перебування в стаціонарі відділення патології вагітності (2 дні) у випадку загрози вагітності ( з 22 по 32 тиждень вагітності) - 9 200 грн. 

Чи можу я довіряти страховій компанії?

Так, адже, по-перше,  ви  укладаєте договір страхування стосовно умов діючої програми.
По-друге, страхова компанія UPSK  працює на ринку України вже 25 років і є  надійною компанією з  бездоганною репутацією, яка завжди своєчасно проводить виплати страхових відшкодувань.
Дізнатись більше про страхову компанію ви можете на офіційному сайті - http://upsk.com.ua/

Де можна придбати дану страховку?

Страховий поліс «Захищена вагітність» можна придбати  в пологовому будинку «Лелека» та в клініці «Надія».  
Якщо у вас залишились запитання щодо страхового полісу, будь ласка, звертайтеся  в наш контакт-центр: 044 537 75 97. 
Захистіть свою вагітність!