Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

Консультація психолога

Вагітність і народження дитини прекрасний час життя жінки. Бажання народити дитину - напевно, найпотаємніше для жінки. Воно наповнює душу таким трепетом і хвилюванням, що впору злетіти. Що це означає - стати мамою ще одному чоловічкові?

Для багатьох це величезний крок до зрілості і підвищенню самооцінки. Народження дитини - це ще одна грань розкриття себе як жінки. Дотик до таїнства і мудрості, пізнання нової форми любові.
 

Приходьте! Я допоможу Вам прийняти себе такою, яка Ви є в цей найважливіший період у Вашому житті. Прийняти всі Ваші почуття, якими б вони не були. Ви обов'язково отримаєте підтримку і розуміння. Я допоможу Вам прийняти факт майбутнього материнства, і найкращим чином підготуватися до народження дитини і процесу пологів. Налагодити стосунки з чоловіком, мамою, іншими важливими для Вас людьми. Позбутися від безсоння, зайвої тривожності і страхів. Попередити післяпологову депресію або впоратися з нею. Відшукати необхідні сили і ресурси для того що б це дивовижний час вагітність, народження і перші місяці життя Вашого малюка запам'яталося Вам з найкращої сторони!

Мірошниченко Наталія
Перинатальний і сімейний психолог


Програма

  1.  Психологія порушень репродуктивної сфери. Терапія психогенного безпліддя. Теоретична основа терапії психосоматичних симптомів: безпліддя, звичне невиношування, анамбріонія і т.п.
  2.  Психофізіологія репродуктивної системи жінки і чоловіки. Психофізіологічні аспекти зачаття.
  3.  Психологічний супровід сім'ї в період підготовки до зачаття після втрат - психологія проживання горя. Зачаття після перинатальних втрат (внутрішньоутробна і рання дитяча смертність, викидні, аборти). Психотерапевтичне супровід при проживанні горя.
  4.  Психологічний супровід при медичному лікуванні безпліддя. Підготовка до програм ЕКО (екстракорпорального запліднення).
  5.  Сурогатне материнство і усиновлення.
  6.  Особливості формування сімейних відносин в період підготовки до зачаття. Подружні взаємини при психогенного безпліддя. Вплив досвіду власних дитячо-батьківських отношени при безплідді. Мотивація вагітності.
  7.  Системний підхід в терапії безпліддя. Зміна параметрів сімейної системи (кордонів, правил, ролей). Активізація сімейної історії.
  8.  Метод ЄПС (природного планування сім'ї).
  9.  Формування домінанти вагітності. Жіноча ідентифікація.
  10.  Соматичні симптоми, що відображають несвідомі страхи, внутрішні конфлікти, Діадне порушення. Психологія тіла. Пошук вторинної мотивації безпліддя.