Пн-Пт 8:00-20:00
Субота 9:00-17:00

Програма «Сурогатне материнство»

У клініці "Надія" програма сурогатного материнства здійснюється для жінок з вродженою або набутою відсутністю матки. Крім цього, досить часто причиною застосування програми сурогатного материнства є соматичні захворювання, при яких виношування вагітності й пологи є не тільки великими навантаженнями для жінки, але й погіршують перебіг основного захворювання (захворювання серця, печінки, нирок тощо).

Хто може бути сурогатною матір'ю?

Сурогатною матір'ю може бути фізично й психічно здорова жінка 20-35 років, що має власну здорову дитину, у якої немає протипоказань до виношування вагітності.

Етичні і юридичні аспекти сурогатного материнства

У нашій країні ця програма вперше проведена в 1994 р. Незважаючи на те, що сурогатних матерів для можливості мати дитину використовують досить давно, ставлення до цього в нас неоднозначне. Дехто вважає, що в цих випадках материнство стає предметом торгівлі й експлуатації. На думку інших, єдина можливість для батьків мати генетично свою дитину, має бути реалізована. Дійсно, у цієї проблеми безліч аспектів – медичні, етичні, психологічні, сімейні, соціальні. Але цю, іноді єдину можливість, визначають для себе самі батьки.

Юридичні аспекти сурогатного материнства регулюються відповідно до законодавства України (п. 2 ст. 123 Сімейного Кодексу України).

Клініка "Надія" співпрацює з Міжнародним агентством "Допоміжне материнство". Більш детальну інформацію про умови та юридичний супровід програми сурогатного материнства ви можете дізнатися, звернувшись до фахівців агентства за телефонами: +38 044 275-3546 або +38 044 537-7594.