Location RU

ул. Максима Кривоноса 19А, Киев, Украина

Phone number

+38 067 522 4209

Mobile phone RU

Open door RU

User RU

Other languages

menuРубрики

СЧАСТЬЕ ИЗ ПРОБИРКИ

Клиника "Надия" — единственная украинская клиника, которая согласилась на участие в такого рода проекте — без купюр, без подстраховки. 12 пар, 12 историй, и к сожалению, не все со счастливым концом. Поскольку проект реальный, то и предвидеть его результаты, ровно как и дать какие-либо гарантии не мог никто.

София Чемерис, автор и руководитель проекта "Счастье из пробирки":

Дев’ята ранку. Телефонний дзвінок.
— Ваші клітки перестали розвиватися.
— І що тепер робити?
— Нічого!
Отак запросто у 2012 році я дізналася, що мій перший протокол потерпів крах.
Ту клініку, з якої мені зателефонували, порадила подруга. Цей ранковий дзвінок привів мене до тями і я почала методично обходити всі клініки Києва, моніторила їхню репутацію і репутацію лікарів. На той момент, коли я йшла клініку Надія, я зрозуміла, що всі клініки плюс-мінус однакові і для того, щоб оцінити кваліфікацію лікаря — треба закінчити медінститут. Клініку Надія я не моніторила. Про лікаря Маслій я нічого не знала. Просто це був лікар, до котрого я записалася на консультацію. Якби на той момент хтось мені сказав, що цей візит матиме такі наслідки — я б не повірила.
1 липня 2013 року о 18.09 народився мій син Матвій. Вага 4150. Зріст 57см.

Ідея проекту «Щастя з пробірки» народилася миттєво. Так буває. Я навіть пригадую, що робила в той момент. Варила Матвію кашу. Якийсь час пішов, щоб обдумати деталі, і в лютому я розповіла про проект кевірництву каналу. Сумніву у виборі клініки у мене не було. Тільки Надія. Найкраща статистика. Найкраща апаратура. Думаючі лікарі. Йдуть на виправданий ризик. Це саме те, що було потрібно. Зустріч з директором клініки Валерієм Зукіним, і в березні 2014 року ми запустилися у виробництво пілотного випуску, а в липні розпочався кастинг проекту. На кастинг прийшло близько 200 сімейних пар з усієї України. Морально було дуже важко робити вибір. Керувалися двома критеріями: складний, унікальний випадок. Ці люди ніколи фінансово не зможуть собі дозволити лікування.

Яка ж я була самовпевнена! Головним режисером і керівником цього проекту була не я, а Господь Бог. Перші чотири героїні не завагітніли, а у нас же ефір і вже йдуть анонси проекту. А ми ж професіонали і у нас — пунктик. Чистота документального факту і ніяких маніпуляцій і брехні. У нас же партнер — найкраща клініка в країні. Так, у клініки висока статистика — 46 відсотків, але країна не побачить тих щасливих людей, котрі завагітніли. Вони побачать наших героїв, котрі в сльозах виходять з клініки ні з чим. У нас був випадок, коли разом з нашою героїнею, дізнатися — є вагітність чи ні, — прийшло ще 10 жінок. Це аналіз крові роблять спеціальний, ХГЧ називається. Його робить спеціальний апарат. Моя команда його називала «пекельною машиною». Під час роботи він видає звук, схожий на старий принтер. І от стоїть вся знімальна група і дивиться — яка цифра вискочить на дисплеї. Якщо вище ста — то вагітність є. І от — одна вагітність, друга, третя, четверта вагітність. Але нам то не сильно цікаво — бо то не наші. Зараз буде наша. І — 0,01. А потім знову вагітність, вагітність і ще раз вагітність. У той день Валерій Дмитрович нервово ходив по подвір’ю клініки, багато курив і говорив, що має нарешті запрацювати статистика. Але статистика працює починаючи від 100 осіб. А у нас їх 12. Я в жахові подзвонила на канал і ми перенесли дату ефіру. Ну, щоб ви розуміли — це безпрецедентно і це скандал. Потім я пішла до церкви. Після цього у нас був тільки один негативний результат. Не знаю, як це пояснити. Чи то статистика і на 12 людях працює, чи щось інакше. Завдяки проекту народилося 8 малюків.


Предлагаем вашему вниманию видеоистории наших героев:

Юлия и Владимир: первые украинцы, которые будут делать ребенка из пробирки перед телекамерами

Свои счастливые тесты на беременность Юля бережно хранит уже два года: малышу не суждено было родиться — беременность оказалось внематочной. Искусственное оплодотворение стало новым испытанием для нашей пары: чтобы получить качественные яйцеклетки, Юле кололи большие дозы гормонов, она перенесла операцию — пункцию яичников. Был риск, что все придется прервать — у Юли началась опасная аллергия. Отчаявшись, Юля и Володя поехали в монастырь за благословением на ребенка из пробирки, но получили отказ. Сдаваться наши герои не собирались, зачатие произошло. Что будет дальше с эмбрионами, сможет ли Юля забеременеть?

ПОСМОТРЕТЬ

Юля и Женя: в стремлении исправить ошибку прошлого

Вторые герои "Счастья из пробирки" Юля и Женя Комаровские из Запорожья уже десять лет лечатся от бесплодия — возможно, только с помощью ЭКО они смогут стать родителями.

ПОСМОТРЕТЬ

Инна и Толик: чтобы родить — она готова даже умереть

Этот случай — один из самых рискованных на проекте "Счастье из пробирки". Анатолий Кульчицкий просит свою Инну только об одном — не умирать. Ему не нужна беременная, но мертвая жена. Все началось 3 месяца назад, когда пара приехала на первый прием в клинику "Надія". Еще до разговора с врачем Инна огорошила съемочную группу решением, которое приняла сама, а Толика поставила уже перед фактом. Ради того, чтобы родить ребенка, она готова даже умереть. 10 лет — более, чем достаточное время, чтобы обдумать такое решение, считает Инна. Все дело в том, что у Инны нет одной почки, и беременность может стать для нее смертельным риском. 10 лет назад Инна уже была беременна, но тогда — она выбрала свою жизнь. После аборта забеременеть у нее больше не получалось.

ПОСМОТРЕТЬ

Ира и Петр: уже трижды могли быть родителями

Знакомьтесь с новыми героями — Ира и Петр Плюхины. Ира трижды была беременна, но каждый раз, по непонятным причинам, беременности замирали. И теперь Ира очень боится... боится забеременеть. Поэтому параллельно с репродуктологами с Ирой будет работать психоаналитик проекта.

ПОСМОТРЕТЬ
Чат
0
    0
    Корзина
    Корзина пустаПродолжить

    ЗАПИСАТЬСЯ