Пн-Пт 8:00-20:00
Суббота 9:00-17:00

Счастье из пробирки

Телевизионный проект "Счастье из пробирки" 

Клиника "Надия" - единственная украинская клиника, которая согласилась на участие в такого рода проекте - без купюр, без подстраховки. 
12 пар, 12 историй, и к сожалению, не все со счастливым концом. 
Поскольку проект реальный, то и предвидеть его результаты, ровно как и дать какие-либо гарантии не мог никто.

София Чемерис, автор и руководитель проекта "Счастье из пробирки": 

Дев’ята ранку. Телефонний дзвінок.
- Ваші клітки перестали розвиватися.
- І що тепер робити?
- Нічого!
Отак запросто у 2012 році я дізналася, що мій перший протокол потерпів  крах.
Ту  клініку, з якої мені зателефонували,  порадила подруга. Цей ранковий дзвінок привів мене до тями і я почала методично обходити всі клініки Києва, моніторила  їхню репутацію і репутацію лікарів.  На той момент, коли я йшла клініку Надія, я зрозуміла, що всі клініки плюс-мінус однакові і для того, щоб оцінити кваліфікацію лікаря – треба закінчити медінститут. Клініку Надія я не моніторила. Про лікаря Маслій я  нічого не знала. Просто це був лікар, до котрого я записалася на консультацію. Якби на той момент хтось мені сказав, що цей візит матиме такі наслідки - я б не повірила.
1 липня 2013 року о 18.09 народився мій син Матвій. Вага 4150. Зріст 57см.

Ідея проекту «Щастя з  пробірки» народилася миттєво. Так буває. Я навіть пригадую, що робила в той момент. Варила Матвію кашу. Якийсь час пішов, щоб обдумати деталі,  і в лютому я розповіла про проект кевірництву каналу.  Сумніву у виборі клініки у мене не було. Тільки Надія. Найкраща статистика. Найкраща апаратура. Думаючі лікарі. Йдуть на виправданий ризик. Це саме те, що було потрібно.  Зустріч з директором клініки Валерієм Зукіним, і в березні  2014 року ми запустилися у виробництво пілотного випуску, а в липні розпочався кастинг проекту.  На кастинг прийшло близько 200 сімейних пар з усієї України. Морально було дуже важко робити вибір. Керувалися двома критеріями: складний, унікальний випадок. Ці люди ніколи фінансово не зможуть собі дозволити лікування.

Яка ж я була самовпевнена! Головним  режисером і керівником цього проекту була не я, а Господь Бог. Перші чотири героїні не завагітніли, а у нас же ефір і вже йдуть анонси проекту.  А ми ж професіонали і у нас - пунктик. Чистота документального факту і ніяких маніпуляцій і брехні. У нас же партнер - найкраща клініка в країні. Так, у клініки висока статистика - 46 відсотків, але країна не побачить тих щасливих людей, котрі завагітніли. Вони побачать наших героїв, котрі в сльозах виходять з клініки ні з чим. У нас був випадок, коли разом з нашою героїнею, дізнатися - є вагітність чи ні, - прийшло ще 10 жінок. Це аналіз крові роблять спеціальний,  ХГЧ називається. Його робить спеціальний апарат. Моя команда його називала «пекельною машиною». Під час роботи він видає звук, схожий на старий принтер. І от стоїть вся знімальна група і дивиться - яка цифра вискочить на дисплеї. Якщо вище ста – то вагітність є.  І от - одна вагітність, друга, третя, четверта вагітність. Але нам то не сильно цікаво – бо то не наші. Зараз буде наша. І – 0,01. А потім знову вагітність, вагітність і ще раз вагітність. У той день Валерій Дмитрович нервово ходив по подвір’ю клініки, багато курив і говорив, що має нарешті запрацювати статистика. Але статистика працює починаючи від 100 осіб. А у нас їх 12. Я в жахові подзвонила на канал і ми перенесли дату ефіру. Ну, щоб ви розуміли - це безпрецедентно і це скандал. Потім  я пішла до церкви. Після цього у нас був тільки один негативний результат. Не знаю, як це пояснити. Чи то статистика і на 12 людях працює, чи щось інакше.
Завдяки проекту народилося 8 малюків.


Предлагаем вашему вниманию видеоистории наших героев: